Україна має найвищу в Європі готовність воювати за свою державу

Інститут досліджень Gallup International провів дослідження серед 40 країн світу та з'ясував, хто з людей готовий воювати за свою країну.

silmedia_zgcl/_0aRDpfIg.jpeg
Українські військові на Запоріжжі. Фото: AFP / NurPhoto

За результатами дослідження, 62% опитаних українців заявили, що готові захищати країну, що майже удвічі більше за тих, хто не готовий — таких 33%, тих, хто ще не визначився із відповіддю всього 4%.

«Україна має найвищу готовність воювати за свою країну серед європейських країн, причому запитання для українців було прямим і не мало гіпотетичного характеру», — йдеться в повідомленні.

У Молдові готові воювати трохи більш ніж половина опитаних, у Румунії та Польщі — дещо менше половини. Найменше серед європейських країн готові воювати за свою державу в Італії, Німеччині, Австрії, Іспанії, Болгарії.

Світовий рейтинг

За даними світового опитування, найбільшу готовність за умов війни воювати за свою країну демонструють респонденти з країн Азії (Вірменія — 96% та Саудівська Аравія — 94%). Високий рівень готовності демонструють такі країни як Азербайджан, Грузія, Афганістан, Індія та Пакистан.

Водночас найбільший показник тих, хто не визначився спостерігається у респондентів з країн Америки та Європи.

Нагадаємо, більшість населення України не збирається залишати свої міста у випадку загострення бойових дій. Кожний шостий українець готовий захищати країну зі зброєю в руках.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар