Україна зламала сервери Міноборони рф і отримала доступ до секретних документів

Кіберфахівці Головного управління розвідки отримали доступ до серверів, шифрів, та секретних документів російського міністерства оборони.

silmedia_zgcl/O8Ue7I0IR.jpeg
Фото ілюстративне

ГУР повідомляє, що тепер Україна володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало Міноборони рф, а також ― масивом секретної службової документації російського відомства.

Українська спецслужба отримала доступ до наказів, звітів, розпоряджень, доповідей та інших документів які циркулювали між приблизно 2 000 структурними одиницями Міноборони рф.

У розвідці зазначили, що одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського Міноборони та його ланок. Кіберфахівці ідентифікували генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів Міноборони рф, а ще заступників, помічників, спеціалістів — усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «Бюрократъ».

Так, розвідка отримала службову документацію заступника міністра оборони рф ― Тимура Іванова. Цей заступник міністра оборони рф Сергія Шойгу відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною.

Нагадаємо, у ГУР показали відео підпалу бомбардувальника Су-34 на російському аеродромі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар