Українка написала книгу «Чому тато не вдома?»

Українка Аліна Отземко створила книгу, щоб розповісти усім дітям, які чекають на тат з фронту, що таке війна і чому тато не вдома.

silmedia_zgcl/Ju4dGVUSR.jpeg

Про це вона розповіла на своїй сторінці.

Трирічний Юрко щодня запитував маму: «А тато буде жити вдома?». Його батько Василь воював у 44 окремій механізованій бригаді. Саме тому, Аліна Отземко написала книгу для дітей «Чому тато не вдома?». Видання вже підготували до друку, коли жінка дізналася, що її чоловік загинув.

«Основна мета цієї книги – привернути увагу суспільства й влади до того, що це війна усіх, вона – надовго, і попри те, що вона триває, військовим потрібен перепочинок, а дітям – живі батьки», — писала авторка у післямові.
silmedia_zgcl/dsp1M48Sg.jpeg
Батько Василь та трирічний Юрко
«Наш тато вже не буде жити вдома. Але обов’язково житиме у цій книзі, бо вона - пам’ять, яка залишиться про нього назавжди, і стане в нагоді усім, чиї діти задають такі ж питання щодня», — розповіла Аліна Отземко.
silmedia_zgcl/hFWcG48Ig.jpeg

Книга доступна у передзамовленні за 499 грн. У комплекті розмальовка і стікерпак, наліпки з якого можна клеїти прямо в книжку. Відправлення за два місяці. Замовити книгу можна за посиланням.

Нагадаємо, дитячу книгу «Тореадори з Васюківки» екранізують.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар