Українська розвідка оприлюднила секретні звіти «росавіації»

Воєнна розвідка України здійснила кіберспецоперацію щодо «росавіації» та викрила закриті службові документи підрозділу міністерства транспорту рф.

silmedia_zgcl/wePtdRNIR.jpeg

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки.

Звіти «росавіації» свідчать про те, що сфера цивільної авіації терористичної росії перебуває на межі колапсу.

«Вказане відомство відповідає за безпеку польотів та фіксує всі надзвичайні випадки під час використання російської авіації. Серед отриманих внаслідок зламу та проникнення у ворожі інформаційні системи даних – перелік щодобових звітів «Росавіації» у масштабах всієї РФ за понад півторарічний період», – йдеться в повідомленні.
silmedia_zgcl/_kqtdRHSg.jpeg

Зокрема, за січень 2023 в цивільній авіації рф зафіксували 185 авіапригод. Близько третини кваліфіковали як інциденти різного рівня небезпеки. Лідером тут став російський ближньомагістральний літак “сухой superjet” – 34 проблемні випадки.

За перших 9 місяців 2023 року на росії задокументували 150 випадків технічних несправностей літаків. За аналогічний період 2022 року зафіксовали 50 таких інцидентів. ГУР пише, що зростання небезпеки польотів в росії зросло втричі.

silmedia_zgcl/bq42OgNIR.jpeg

Розвідка повідомляє, що росія має серйозні труднощі з обслуговуванням бортів із великим нальотом. Через брак потужностей та спеціалістів у москві намагаються переорієнтувати обслуговування літаків на Іран, де відповідні роботи здійснюють «кустарно» ― без відповідної сертифікації.

«Гострий дефіцит запчастин призвів до так званого «авіаканібалізму» на росії, коли одні літаки розбирають для ремонту інших. Згідно з оцінкою наявних даних до середини 2023 року в рф пустили на «донорство» понад 35% повітряних суден», — йдеться у повідомленні.

Більшість радянських літаків Ан-2 наразі не можуть відірватись від землі, оскільки двигуни до них вироблялись у Польщі, але через санкції їхнє постачання припинене. Лише впродовж січня 2023 року серед 220 наявних у РФ суден «Airbus» зафіксовали 19 різних відмов. Зокрема, у в дев'яти літаках, які використовує "аерофлот", зафіксовано 17 випадків задимлення.

silmedia_zgcl/qo02ORHIg.jpeg

З 230 літаків «Boeing», які використовуються у РФ, зафіксовано 33 технічні відмови тих чи інших систем літака. Не витримав умов російської експлуатації кожен сьомий бразильський «Embraer», а їх росіян мають 21.

«Аналіз характеру авіаційних інцидентів з отриманих документів вказує, що низка відмов, особливо пов’язаних з двигунами, шасі і механізацією крил, має системний характер. Тенденція свідчить ― сфера цивільної авіації на росії перебуває у зоні серйозної турбулентності з високим ризиком зірватись у круте піке», — йдеться у повідомленні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар