Українські добробати почали звільнення Бєлгородської і Брянської областей в росії

22 травня «Російський добровольчий корпус» заявив, що їхні бійці виконують на території росії бойові завдання зі звільнення територій.

silmedia_zgcl/2GFhKMQ4R.webp

У мережі з'явились відео, на яких можна побачити бійців угрупування на фоні дорожніх знаків населених пунктів Любимовка, Безлюдовка, Чуровичі Бєлгородської та Брянської областей.

На каналі «Свобода Росії» опублікували матеріали, де закликають жителів прикордонних регіонів росії залишатися вдома і не чинити опір.

О 13:54 з'явилась інформація про «звільнення» прикордонного села Козинка в Бєлгородській області. Легіон «Свобода Росії» розповів, що в місто Грайворон також зайшли їхні бійці.

Губернатор Бєлгородської області повідомив, що з 9 ранку Грайворонський міський округ перебуває під обстрілом. Також він заявив про обстріли з мінометів села Козинка.

На думку губернатора Бєлгородщини, на територію Грайворонського округу зайшла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ.

Також з'явились відео, на яких можна побачити, як в Бєлгородській області активно працює авіація визвольних військ.

Речник ГУР Юсов розповів Суспільному, що операцію на території Бєлгородської області проводять громадяни росії для створення «смуги безпеки» для захисту цивільних українців.

«Події в Беєлгородщині та інших прикордонних з росією територіях — наслідок повномасштабного вторгнення і агресивної війни путінської росії проти України. Так, відповідальність за ці події взяли на себе громадяни рф, а саме сили РДК і легіону «Свобода росии» . Я думаю, що ми всі лише можемо привітати рішучі дії опозиційно налаштованих громадян рф, які готові до збройної боротьби із злочинним режимом путіна» — речник ГУР у коментарі Громадському.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар