Українські музичні релізи тижня

Поспішаємо поділитися з вами музичними новинками. Відкрийте світ цікавих релізів цього тижня разом з нами.

Анна Трінчер — «Бар за баром»

Співачка порадувала шанувальників новинкою 16 квітня. У пісні авторка розповідає про емоції після завершення тривалих стосунків, де почуття забулися, спілкування втратило суть, любов зникла, а міцний зв’язок перетворився на попіл.

Закрита презентація композиції відбувалася спільно з ГО “Київщина - це ми”, яка допомагає військовим, жителям і дітям Київщини, а також тим, для кого вона стала тимчасовим прихистком.

DOROFEEVA ft.LEBIGA — «А я все плакала»

Спільний іронічний трек презентували Надя Дорофєєва та блогер Михайло Лебіга під час стріму на Twitch. Завдяки цьому зібрали 5 мільйонів гривень для військових та постраждалих від атаки на Чернігів 17 квітня. Офіційний кліп вже на каналі співачки в Youtube. Композицією виконавці наголошують, що не варто сваритися через дрібниці, та закликають підтримувати одне одного у складні часи.

Дорофєєва розповідає, що пісня з’явилася миттєво, на відчуттях, саме тому має якусь магію, а Михайло взагалі спочатку вважав пропозицію спільного треку жартом.

Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Тарас Тополя — «Темна нічка»

Композиція присвячена усім, хто боронить наш спокій. Прем’єра кліпу, із захисниками та захисницями у головній ролі, відбулася 18 квітня на Youtube каналі Олександра Пономарьова.

Широкому загалу пісню презентують 20 квітня на благодійному концерті у київському Національному палаці мистецтв «Україна», під час якого триватиме збір на потреби однієї із бригад ЗСУ.

Юля Юріна — «Візьми свої слова назад»

18 квітня співачка презентувала кліп на перший трек нового альбому. У ньому розповіла про пошук себе та відстоювання власних кордонів. Режисер кліпу – Олександр Гірченко. Виконавиця розповіла, що з кожною новою роботою відкриває для себе щось нове, а бажання зробити щось в стилі року було вже давно.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар