Українські розвідники пройшли пішки 600 км росією, щоб знищити ворожі літаки

Головне управління розвідки Міноборони розкрило деталі операції зі знищення російських бомбардувальників у Новгородській області та розповіло про командира Олега Бабія, який брав участь у цій операції і загинув.

silmedia_zgcl/jRtI665IR.webp

Про це повідомляє ГУР.

У серпні 2023 року українська розвідка провела успішну операцію на території російського військового аеродрому «Сольци». Розвідники вивели з ладу два ворожі ТУ-22М3 й знищили один бомбардувальник.

«Щоб знищити російські бомбардувальники, українські розвідники подолали пішки понад 600 кілометрів територією противника», — йдеться у повідомленні.
silmedia_zgcl/YnlngRtIg.jpeg

Відхід розвідгрупи прикривав полковник Олег Бабій, який був командиром. Бойовий вихід у тил ворога був для нього останнім. Всього на рахунку розвідника дев'ять успішних вилазок на російську територію.

silmedia_zgcl/jw74665SR.jpeg
«Останнє успішно виконане завдання групи розвідників Олега Бабія — знищення та виведення з ладу трьох російських бомбардувальників ТУ-22М3, значно порушило плани військово-політичного керівництва рф щодо нанесення ракетних ударів по території України та фактично повністю дестабілізувало роботу аеродромів і пунктів базування дальньої авіації», — повідомляє ГУР.

Командира розвідгрупи Олега Бабія нагородили званням Героя України та присвоїли орден «Золота зірка». У нього залишилася дружина та двоє маленьких дітей. Молодшій донечці на час смерті батька виповнилося лише рік.

Нагадаємо, СБУ викрила російську ІПСО, яка намагається посіяти паніку серед українців.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар