Українські супергерої, які можуть дати фору Marvel: хто вони

Хоча б раз у житті кожен з нас дивився фільми, що створені за коміксами. Особливо від супергероїв фанатіють діти, про це свідчить і кількість іграшок Людини-павука, Капітана Америки та Тора у дитячих магазинах. Однак, серед усього цього розмаїття ви точно не знайдете українських супергероїв. Хоча вони є. І дуже різноманітні. Про них і поговоримо.

silmedia_zgcl/poqRjMUVg.jpeg

Котигорошко. Хлопчик надзвичайної сили, який народився після того, як його матір з'їла горошину, що котилася по землі. Він відважний, завжди йде напролом. Не бачить перешкод. Для нього цінні родинні стосунки (бо ж іде звільняти братів та сестру, яких ніколи не бачив від Змія). У Котигорошка є зброя — булава, викувана зі шматка заліза, яку він випробовує на міцність, запустивши в небо на 12 днів. Чим не молот Тора?)

silmedia_zgcl/6wAzCG8VR.jpeg

Микита Кожум'яка. Надзвичайно сильний чоловік, який не дозволяє порушувати власні кордони, знає собі ціну та не може відмовити дітям у будь-якому проханні.

Вороги його бояться. Ті хто знає — ламають голови як підступитися. Він живе усамітнено. Заробляє на тому, що мне шкіри.

silmedia_zgcl/Iz3kjMUVg.jpeg

Пан Коцький. Старий мудрий кіт, який діє в своїх інтересах. Кмітливий, розумний, хитрий. Може знайти вихід зі складної ситуації та ніколи не дає заднього ходу. Однак, заради справедливості зауважимо, що у нього гарна партнерка Лисичка-сестричка, яка за допомогою свого гострого розуму та прекрасного ораторського мистецтва може переконати будь-кого у тому, що вигідно їй. Наприклад, хоча б у тому, що Пан Коцький страшний хижак, навіть ведмедя розірвати може.

silmedia_zgcl/uf3tkn84g.jpeg

Мудра Дівчина. Семирічна малявка, яка має надзвичайні розумові здібності. Може дати відповіді на будь-які питання та розгадати загадки, які не під силу старшим. Розсудлива. Не втрачає голову у складних ситуаціях.

silmedia_zgcl/gqfmCMU4R.jpeg

Ілля Муромець. У дитинстві Ілля (який народився у Морівську, недалеко від Києва) був дуже слабкий. Не міг ходити.

Тридцять літ Ілля на печі лежав, не міг ходити, нічого не міг робити.

Але після того як до нього в оселю завітали три старці та наділили його могутньою силою він став на захист батьківщини. Ілля черпає силу від рідної землі. Вона його зміцнює.

silmedia_zgcl/tKgWCG8Vg.jpeg

Кобиляча голова. Живе у лісі. Про її характер нічого не відомо. Окрім того, що вона нагороджує хороших і карає поганих за допомогою своєї голови. У ній — цілий світ, в прямому сенсі цього слова. В її вухо може залізти людина, отримати там свою винагороду, а потім вилізти у такий же спосіб. Тільки через інше вухо. При чому вміст Кобилячої голови постійно змінюється. Одні можуть там побачити прекрасне місто, а інші — густий ліс.

silmedia_zgcl/Qw4ZCG8VR.jpeg

Видимо-невидимо. Невидимий помічник, який не полишає в біді. Вміє фільтрувати своїх господарів і прислуговує справедливим, добрим та бідним. Дає поради та може обвести довкола пальця тупих та корисливих осіб.

silmedia_zgcl/pY0ZCM84g.jpeg
Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Лайфстайл"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар