Українські військові підтвердили — касетні боєприпаси від США вже у них у розпорядженні

Українські військові підтвердили у четвер, що Україна вже отримала касетні боєприпаси від США.

«Ми щойно їх отримали, ще не використовували, але вони можуть радикально змінити ситуацію на полі бою», — зазначив у коментарі CNN командувач Операцією об'єднаних сил «Таврія», генерал Олександр Тарнавський.
silmedia_zgcl/BnvWKdj4R.png
Про прибуття американських касетних боєприпасів раніше офіційно не повідомлялося

Він додав, що вище командування України визначатиметься з ділянками території, де може бути використана ця зброя.

«Противник теж розуміє, що, отримавши ці боєприпаси, ми матимемо перевагу. Тож противник віддасть ту ділянку місцевості, де ми цим скористаємося», – додав Тарнавський.

Про прибуття американських касетних боєприпасів раніше офіційно не повідомлялося.

Тарнавський наголосив на обмеженнях їх використання, заявивши, що їх використання заборонено в густонаселених районах, навіть якщо вони окуповані російськими військами.

США заявили, що вони отримали письмові гарантії від України, що боєприпаси не будуть використовуватися в районах з цивільним населенням і що їх використання буде відслідковуватися для можливих операцій з розмінування.

«Росіяни думають, що ми будемо використовувати їх на всіх ділянках фронту. Це неправильно. Але вони дуже хвилюються», - констатував він.

США заявили, що рішення надати Україні касетні боєприпаси пов’язане з низьким запасом стандартних артилерійських снарядів у Києва. Зі слів радника з національної безпеки США Джейка Саллівана, постачання цих боєприпасів є тимчасовим.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар