Український фільм «Довбуш» презентують до Дня Незалежності

В український прокат у День Незалежності, 24 серпня, вийде наймасштабніший вітчизняний фільм «Довбуш». Стрічка розповість про легенду українських Карпат – Олексу Довбуша.

silmedia_zgcl/X-trd7jVg.jpeg

Сюжет. У 1732 році, після смерті польського короля, Росія намагається посадити свого наступника на престол. Починається кровопролитна війна, у якій польська шляхта воює проти Росії й один проти одного. Водночас у Карпатах з’являється таємничий Олекса Довбуш.

Акторський склад. Головну роль у фільмі зіграв Сергій Стрельников, відомий за роботою в пригодницькому бойовику «Безславні кріпаки». Акторові довелося не один день провести в спортивному залі, аби здобути необхідні навички для втілення образу Олекси Довбуша.

silmedia_zgcl/1ql3OnjVg.jpeg

Кохану Олекси, Марічку, втілила акторка Даша Плахтій. Вона багато спілкувалася з режисером, який занурював акторку в тогочасну епоху: розповідав легенди про Довбуша, епізоди з історії України, побут Карпат, знайомив з піснями про кохання Довбуша і Марічки.

silmedia_zgcl/ybS3O7j4g.jpeg

Найтаємничішого героя — Івана Довбуша, рідного брата Олекси Довбуша — зіграв Олексій Гнатковський, актор Івано-Франківського Драмтеатру.

Режисер. Зйомки фільму «Довбуш» розпочались у серпні 2018 року. Автором ідеї, співавтором сценарію та режисером картини є Олесь Санін — режисер картин «Мамай» (перший фільм, який Україна висувала на «Оскар») та «Поводир», а також автор декількох документальних фільмів.

silmedia_zgcl/yBd6dnjVg.jpeg

Бюджет. Перед початком зйомок було оголошено, що орієнтовний бюджет становить понад 90 млн грн, державна частка – 65 млн грн.

Нагадаємо, фільми «Люксембург, Люксембург» та «Клондайк» вийдуть на Netflix.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар