Українців безплатно навчатимуть збирати FPV-дрони

На навчальній платформі Prometheus запустили інженерний онлайн-курс «Народний FPV». Упродовж двох тижнів фахівці розповідатимуть, як зібрати й налаштувати 7-дюймовий FPV дрон-камікадзе.

silmedia_zgcl/QR_j5ypIR.jpeg

Онлайн-курс спрямований на поширення знань про технології, що допомагають на війні та посилення галузі БПЛА новими спеціалістами.

Курс «Народний FPV» надає покрокову інструкцію зі збірки та налаштування 7-дюймового FPV дрона; описує будову дрона, принципи його роботи;

Курс знайомить слухачів із характеристиками та типами антен, що використовуються для передачі відео й сигналу керування та розкриває алгоритм навчання пілотуванню FPV дронів.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Курс пропонує зібрати дрон таким чином:

  1. Ви отримаєте список рекомендованих якісних компонентів для збірки. Його склали інженери Victory Drones і Vyriy Drone та підібрали для цього сетапу програмні налаштування. Цей сетап використовують серійно. За умови гарної збірки й належної якості компонентів він надійно й добре літає. Критично важливо дотримуватися наданого списку!
  2. Якщо ви вирішили збирати дрон, то можете пройти верифікацію й долучитися до нашої закритої спільноти в Discord. Там ви зможете отримувати фідбек на вашу пайку від авторів і покращувати її, знайти відповіді на запитання, брати участь у Q&A сесіях.
  3. Зібраний дрон для контролю якості, доналаштування та тестування можна відправити в навчальний центр Victory Drones. Після тестування й обльоту з вагою дрон буде переданий військовим пілотам і поїде виконувати бойові завдання. Одразу зазначимо, що команда Victory Drones не має ресурсів і можливості брати на тестування і відправляти дрони назад учасникам. Тому готова тестувати їх тільки за умови подальшої передачі дронів військовим пілотам-курсантам напрямку FPV Victory Drones.
  4. Після тестування дрона ви отримаєте фідбек про якість збірки й додатковий сертифікат за виконання практичного завдання курсу.

Навчальний курс запустили фахівці волонтерського проєкту Victory Drones спільно з українським виробником дронів Vyriy Drone.

Нагадаємо,

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар