«Укрпошта» почала доставляти ліки у регіони, де немає аптек

«Укрпошта» почала приймати замовлення та доставляти ліки в Донецькій області та окремих прикордонних районах Сумщини, де немає стаціонарних аптек.

silmedia_zgcl/hAmSwOoIg.jpeg

Про це повідомили на сайті компанії.

«Укрпошта» отримала ліцензію торгівлю лікарськими засобами. Проєкт «Укрпошта. Аптека» запустили, щоб відновити доступ до медикаментів у віддалених населених пунктах України.

«Проєкт “Укрпошта. Аптека" передусім покликаний розв’язати три ключові проблеми. По-перше, доступу до аптек, тим паче у тих населених пунктах, де їх немає або ті зруйновані за час повномасштабної війни. По-друге, доступу до тих ліків, яких може не бути в асортименті найближчої аптеки. По-третє, доступності ліків, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальні ціни чи не брати участь у державній програмі “Доступні ліки”, — зазначили в компанії.

Як замовити ліки?

  • Зателефонуйте за номером 0 800 300 545.
  • Для зв’язку з фахівцем слідуйте підказкам у голосовому меню.

Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна.

За даними Міністерства охорони здоровʼя, понад 20 тисяч сіл не мають аптечних пунктів. Гендиректор «Укрпошти» зазначив, що медикаменти можуть виходити дешевшими, якщо їх замовляти поштою.

«Починаємо з Донеччини й окремих прикордонних районів Сумщини. Далі пілотний проєкт буде розширюватись. У такий спосіб можна отримати і препарати за програмою «Доступні ліки», тобто безоплатно чи з частковою доплатою. Це дозволить людям зекономити кошти, адже бюджет програми на цей рік становить 5,2 мільярда гривень», — повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Проєкт планують розширити на прифронтові Харківщину, Херсонщину, Миколаївщину, Запоріжжя. Згодом сервіс буде доступний по всій території України. Замовити ліки а також медичне обладнання й медикаменти можна за програмою «Доступні ліки».

Нагадаємо, Укрпошта більше не прийматиме й не доставлятиме бандеролі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар