Уряд Норвегії зменшує допомогу українським біженцям

Уряд Норвегії вважає, що потрібно обмежити пропоновані послуги та рівень пільг, щоб забезпечити контроль над потоками біженців. Це допоможе уникнути ситуації, коли тиск на муніципалітети стає настільки високим, що підтримка допомоги Україні може бути поставлена ​​під сумнів.

silmedia_zgcl/EIloMbtIR.webp

Про це написали на сайті Уряду.

Пропозиції Уряду:

  • Українці більше не отримуватимуть матеріальної допомоги, якщо вирішать жити у приватному житлі, а не в приймальниках.
  • Держава більше не покриватиме витрати на домашніх тварин для новоприбулих у центри прийому біженців. На практиці новоприбулі не матимуть можливості жити з домашніми тваринами в центрах прийому біженців.
  • особам віком від 19 до 24 років потрібно прожити в Норвегії не менш ніж п’ять років, щоб претендувати на безкоштовні стоматологічні послуги.
  • Для отримання одноразової допомоги буде введено вимогу про проживання біженців у країні не менше 12 місяців. Зараз ця допомога складає понад 8 тисяч євро.
«Більше біженців мають почати працювати швидше, і ми очікуємо, що українці, які приїдуть до Норвегії, швидко вивчать мову та зможуть себе утримувати. Водночас ми забезпечимо робочі програми для тих, хто приїде. У багатьох місцях є велика потреба в працівниках. Тут українські біженці будуть ресурсом. Ми знаємо, що українці хочуть працювати та забезпечувати себе, і що вони відкриті до роботи, яка не обов’язково відповідає кваліфікації, яку вони вже мають», – заявила міністр праці та соціальної інтеграції Тоньє Бренна (Лейбористська партія).

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар