Уряд призначив трьох заступників Міністра оборони України

5 жовтня Кабінет міністрів призначив ще трьох нових заступників міністра оборони Рустема Умєрова.

silmedia_zgcl/zIQyZiGIR.jpeg

Про це повідомив Тарас Мельничук

На посади призначено:

  • Гаврилюка Івана Юрійовича заступником Міністра оборони України;
  • Гайдера Станіслава Мечеславовича заступником Міністра оборони України;
  • Кліменкова Дмитра Олеговича заступником Міністра оборони України.

Іван Гаврилюк – заступник з питань військово-технічної політики. Генерал-лейтенант раніше був головою робочої групи України в координаційному центрі по наданню допомоги у Німеччині, раніше – радник Командувача сил логістики ЗСУ та керівник головного управління логістики – заступник Начальника генерального штабу ЗСУ.

Дмитро Кліменков – заступник з питань закупівель. Раніше працював комерційним директором АТ «Укртрансгаз». За час роботи йому вдалося на понад 50% перевиконати план із закачування газу до підземних сховищ та на 15% збільшити кількість клієнтів-нерезидентів. До цього працював Першим заступником голови ФДМУ, директором з інфраструктури та логістики МАУ та керівником крупних проектів в шведській компанії Еріксон.

Станіслав Гайдер – заступник з питань інституційного розвитку. На попередній посаді Станіслав займався стратегічним плануванням Агенції за методологією цілей та ключових результатів (OKRs) де було переналаштовано ключові бізнес-процеси. Під його управлінням запущено Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів, Єдиний портал повідомлень викривачів корупції та ін.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар