В Авдіївці росіяни риють тунелі, щоб дійти до позицій ЗСУ

Під час штурму Авдіївки росіяни риють тунелі, щоб замаскуватися та неочікувано атакувати позиції українських військових.

silmedia_zgcl/5rV_yF7Sg.jpeg

Про це 21 жовтня стало відомо з етеру телемарафону.

Речник 110-ї ОМБР Антон Коцуконь під час етеру заявив, що щодня в Авдіївці тривають запеклі бої. Окупанти кидають на штурми особовий склад, бронетехніку, авіацію та артилерію. За його словами, ресурсів у росіян вистачає:

«Щодня вони ходять у штурми, щоб перерізати шляхи постачання до Авдіївки або хоча б взяти її у вогневий контроль з подальшим оточенням міста. Отака в них мета».

Нині в Авдіївці росіяни зосередили три кадрові бригади, які підкріплені підрозділами «Шторм Z».

«Щодня інтенсивні атаки. Щодня дуже запеклі бої. Наші оборонці в не людських умовах тримають позиції. Це люди-титани, які під шквалом вогню тримають позиції і завдають дуже відчутних втрат ворогу», — каже речник бригади.

Крім того, росіяни почали застосовувати таку тактику — риють тунелі, щоб підійти ближче до позицій українських військових, замаскуватися та неочікувано атакувати.

«Наші розвідники зафіксували застосування росіянами роботизованих машин, які виконують функцію дистанційного керування для підвезення боєкомплекту. Це спеціалізовані машини, доволі великі і можуть брати нормальну вагу».

Нагадаємо, що на окупованій Луганщині створили центри підготовки підлітків для фронту.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар