В Італії виправдали чоловіка за домагання до школярки, бо це тривало менш як 10 секунд

Багато молодих людей в Італії висловлюють обурення в соціальних мережах після того, як суддя виправдав шкільного сторожа за домагання до підлітка, оскільки це тривало недовго.

silmedia_zgcl/F82MVdjVg.jpeg
Фото ілюстративне

Як пише ВВС, стався у квітні 2022 року. 17-річна школярка підіймалася сходами з подругою, коли відчула, що хтось позаду просунув руку їй у штани, торкнувся сідниць і схопив за спідню білизну. Коли дівчина обернулася, він сказав їй: «Люба, ти ж знаєш, що я пожартував».

Після цього школярка заявила у поліцію на 66-річного Антоніо Аволу. Він зізнався у скоєному, але сказав, що це був жарт.

Прокурор Риму попросив три з половиною роки тюремного ув'язнення, але цього тижня доглядача виправдали у звинуваченнях у сексуальному насильстві. На думку суддів, те, що сталося, «не містить складу злочину», оскільки тривало менш як 10 секунд.

Це обурило людей і в соцмережах з’явився тренд palpata breve (нетривале обмацування): італійці публікують відео, на яких вони мовчки дивляться в камеру й торкаються себе впродовж 10 секунд. До тренду приєдналися відомі італійці, зокрема актор «Білого лотоса» Паоло Каміллі.

Раніше ми писали, що у норвезькому готелі вбили українську біженку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар