В Одесі затримали агента фсб «Мазепу», який готував теракт

Правоохоронці затримали російського агента фсб, що збирав розвіддані та готував диверсії на території Одеського регіону.

silmedia_zgcl/em7QTIDIR.jpeg

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України.

З жовтня 2023 року чоловік співпрацював з представниками спецслужб рф. У нього був псевдонім «Мазепа». Він масово здавав ворогу місця дислокації особового складу Сил оборони, орієнтовні координати базування систем ППО в Одесі та об’єктів енергетичної інфраструктури.

silmedia_zgcl/N0twoSDSg.jpeg

Також затриманий знімав наслідки ракетно-дронових обстрілів Одеси, зокрема точність влучання та масштаби руйнувань.

Останній місяць фігурант активно займався «розкруткою» власного образу як потенційного кандидата у народні депутати України. Він вступив до місцевої громадської організації, яка займається питаннями екології, а також розмістив свою політичну рекламу на декількох пасажирських автобусах, що курсують містом.

Гроші на обидва «проєкти» були виділені російською спецслужбою. Окремо він запросив для себе винагороду у 5,5 тис. американських доларів щомісяця. А у разі окупації Одещини – очолити регіон і стати керівником так званого «регіонального відділення «єдиної росії» Одеської республіки рф».

Підозрюваний встиг отримати за розвіддані 1300 доларів авансу. Його затримали під час фіксації об’єкта енергетичної інфраструктури в Одесі.

Наразі він перебуває під вартою. Зловмиснику загрожує довічне ув’язнення.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар