В онлайн-прокат вийшла драма «Цензорка» про жінок у колонії

На онлайн-платформах з'явився фільм «Цензорка» спільного виробництва України, Словаччини й Чехії, що заснований на реальних історіях ув’язнених жінок, які живуть в Одеській виправній колонії №74.

silmedia_zgcl/YYE_Wz-Sg.jpeg
Кадр із фільму "Цензорка"

Переглянути фільм можна на Sweet.TVMegogo, «Київстар ТБ» й Takflix.

«Цензорка» — дебютний ігровий фільм словацького режисера-документаліста Петера Керекеша. У центрі подій стрічки головна героїня Леся, яку засудили до увʼязнення в одній із виправних установ Одеси за вбивство чоловіка. Жінка народила первістка у світі населеному лише жінками: увʼязненими, медсестрами та наглядачками, жінками різного віку, дружинами та вдовами, дочками, сестрами, вагітними та жінками з дітьми.

Трейлер фільму

У фільмі знялися жінки з досвідом ув'язнення та працівниці Одеської колонії. Роль цензорки на екрані втілила співробітниця пенітенціарної служби Ірина Кір’язева, яка отримала нагороду Національної кінопремії Словаччини «Сонце в сітці» (Slnko v sieti) за найкращу головну жіночу роль.

Світова прем’єра «Цензорки» відбулася на 78-му Венеційському міжнародному кінофестивалі (2021 року) у конкурсній програмі Orizzonti, де була нагороджена за найкращий сценарій.

Нагадаємо, український фільм «Як там Катя?» вийшов онлайн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар