В Україні, аби уникнути мобілізації, чоловік записався до Свідків Єгови

У Хмельницькій області чоловік відмовився від мобілізації через релігійні переконання. Аргументував це тим, що ходить до церкви Свідків Єгови, тому не може йти на війну.

silmedia_zgcl/BglWAjcSg.png

Однак у церкві зазначили, що чоловік не є їхнім прихожанином. Через брехню та ухиляння суд визнав чоловіка винним за ст.336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі.

Деталі: Уродженець Миколаївщини відмовився від повістки, будучи придатним до служби.

Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду Хмельницької області.

Під час судового засідання чоловік підтвердив це та зазначив, що категорично не хоче служити в армії через релігійні переконання.

«Він категорично відмовляється від проходження військової служби за мобілізацією та відправлення у військову частину. Він відвідує збори релігійної організації Релігійний центр Свідків Єгови в Україні, за релігійними переконаннями категорично відмовляється від призову на військову службу», — йдеться у матеріалах суду.

Нагадаємо, що за ухилення від мобілізація передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. В Україні призову підлягають усі чоловіки від 18 до 60 років, крім тих, хто має відстрочку або тих, хто непридатний до військової служби за рішенням ВЛК.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар