В Україні безкоштовно шиють військову форму для захисниць

Рух Veteranka запустив благодійну ініціативу «Гідна», яка спрямована на пошиття якісної жіночої військової форми для українських захисниць. Військовослужбовиці зможуть отримувати її безкоштовно.

silmedia_zgcl/O2nWRhUSg.jpeg

Про це повідомили на сайті руху.

Автори проєкту зазначають, що з початку повномасштабної війни вони отримали сотні звернень від захисниць з проханням перешити чоловічу форму, видану їм, під їхній розмір. Тому головним фокусом роботи цеху Veteranka стало пошиття якісної жіночої військової форми, яку вони надають захисницям безоплатно за запитом.

Форму розробили за оригінальними лекалами з урахуванням особливостей анатомії тіла жінки й досвіду носіння форми в різних умовах фронту. Вона представлена в широкому діапазоні розмірів – від 42 до 60 й розрахована на зріст від 153 до 180 см.

silmedia_zgcl/YgFWg2UIg.jpeg

Від старту проєкту «Гідна» з початку року відшили 403 одиниці жіночого тактичного одягу на загальну суму 806 000 гривень. Кожен охочий може підтримати проєкт, задонативши будь-яку суму на сайті.

Заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова повідомила, що наразі у ЗСУ понад 67 тисяч жінок. З них 19 тисяч – це працівниці, а усі інші – військовослужбовиці.

Нагадаємо, через «Резерв+» свої дані оновили майже 190 тисяч жінок.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар