В Україні перекрили 14 автодоріг через хуртовини

Через негоду на 14 автодорогах перекрили рух для транспорту, у 16 областях знеструмлені населені пункти.

silmedia_zgcl/z0IzadHIg.jpeg
Фото: Уніан

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

У відомстві зазначають, що найскладніша ситуація на півночі та півдні Одеського регіону. Снігові перемети сягають півтора метра. Рятувальники, поліцейські, нацгвардійці, прикордонники ліквідують наслідки негоди.

Поблизу села Удобне прикордонники з автобусів евакуювали 42 людини, зокрема 10 дітей. За допомогою снігохода на трасі Ізмаїл-Рені рятувальники визволили 6 людей. Відбуксовано понад 500 автомобілів, зокрема 14 автобусів та 12 автомобілів екстреної допомоги. Рятувальники надали допомогу 1624 особам, зокрема 93 дітям. Із ознаками переохолодження до медиків звернулися 6 людей.

На Миколаївщині перекрили рух на десяти ділянках доріг, перемети сягають 2 метрів.

У Черкаській області поблизу міста Кам’янка ускладнено рух. Поліцейські організували рух транспорту у реверсному режимі, близько 40 вантажних автомобілів зупинені на відстій. Рятувальники розгорнули пересувні пункти обігріву.

На Кіровоградщині поблизу села Велика Виска ліквідовано затор, 30 вантажних автомобілів стоять на узбіччі. Відбуксовано 164 транспортні засоби, 293 людям надана допомога.

Загалом на території України знеструмило 2019 населених пунктів у 16 областях, 1370 вантажних автомобілів перебувають у місцях тимчасового відстою, відбуксовано 840 машин.

Молдова через негоду припинила роботу двох пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Маяки — Паланка — Удобне» та «Старокозаче — Тудора».

Нагадаємо, у зв'язку зі снігопадом закрили в'їзд вантажівок до Києва.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар