В Україні планують вручати повістки через електронну пошту

У Верховній Раді законопроєкт щодо змін у мобілізації та військової служби. Депутати планують вручати повістки через електронну пошту та рекомендованим листом.

silmedia_zgcl/Gx9yqkvIg.jpeg

Про це повідомляє представник президента у Раді, член комітета з питань національної безпеки та оборони Федір Веніславський в інтерв’ю «РБК-Україна».

Він зазначив, що депутати готують законопроєкт та планують прописати в документі можливість вручення повістки не лише особисто під розписку, але і через електронну пошту та рекомендованим листом.

Сповіщення про надходження рекомендованого листа надходитиме до поштової скриньки, а уже сам лист з повісткою видаватимуть людині особисто в руки відповідними представниками поштових служб.

«Щодо актуальності електронних поштових скриньок, у нас вже фактично діє електронний кабінет військовозобов'язаних та призовників, який буде містити усі ідентифікаційні дані. Ці норми мають спростити отримання повістки і не дозволяти людям зловживати тим, що він нібито не отримує повістку і не порушує закон», — зазначає Федір Веніславський.

Представник президента зазначає, що документ ще не зареєстрований та дискусії над ним продовжуються. За словами Веніславського, є всі шанси зареєструвати цей документ у фінальному вигляді вже до кінця цього тижня.

Нагадаємо, окупанти запустили фейк про мобілізацію 86-річної жінки з Бахмута.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар