В Україні штрафуватимуть за сексуальне домагання в інтернеті

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №8329, який передбачає штрафи та покарання за образливі повідомлення сексуального характеру та інші форми насильства за ознакою статі в Інтернеті.

silmedia_zgcl/q-hRC_UIg.png
Фото ілюстративне

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

За документом, сексуальне домагання каратиметься штрафом розміром від 1360 до 2720 гривень. Крім штрафів, можливі покарання у вигляді громадських робіт (від 20 до 40 годин), виправних робіт (один місяць з відрахуванням 20% заробітку) або адміністративного арешту на строк до 15 діб.

«Повторне протягом року вчинення порушення тягнуть за собою накладення штрафу від ста шістдесяти до двохсот вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб», – йдеться у тексті Закону.

Також закон передбачає покарання за вчинення насильства за ознакою статі. За такі дії передбачено штраф від 1700 до 3400 гривень, громадські роботи (від 20 до 40 годин), виправні роботи (до одного місяця з відрахуванням 20% заробітку) або адміністративний арешт на строк до 10 діб.

Нагадаємо, понад 70% українців підтримують рівні права для представників ЛГБТ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар