В Україні скасували обмеження на продаж валюти населенню

З 1 грудня 2023 року Національний банк України зняв усі обмеження для банків і небанківських установ на продаж іноземної валюти населення. Рішення ухвалили для того, щоб мінімізувати різницю між готівковим та безготівковим курсами.

silmedia_zgcl/UJD19BNSg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомляє Нацбанк.

Також з 1 грудня НБУ дозволив Експортно-кредитному агентству переказувати за кордон кошти для відшкодування/компенсації витрат за договорами страхування та перестрахування, укладеними з іноземними страховими компаніями, а також для оплати витрат ЕКА, пов’язаних із здійсненням таких операцій.

Нацбанк розширив перелік послуг, для оплати яких можна здійснювати транскордонні перекази громадянам, зокрема учасникам бойових дій, які через війну потребують лікування або відновлення здоровʼя за кордоном. До переліку додали супутні додаткові послуги, пов’язані з лікуванням чи реабілітацією в іноземних медзакладах.

Національний банк дозволив оплату послуг, що є необхідними для створення належних умов для навчання студентів за кордоном. Зокрема: оплату за проживання, отримання візи на період навчання, трансферів від гуртожитку до навчальних офісів, харчування, страхування, медичних послуг в разі необхідності надання невідкладної медичної допомоги.

Нагадаємо, в Україні змінили правила обміну пошкоджених доларів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар