В Україні стартує проєкт психологічної допомоги жінкам полонених воїнів

За проєктом «Невизначена втрата» жінкам надаватимуть безкоштовні психологічні консультації під час індивідуальних та групових занять.

silmedia_zgcl/po-CkAPSg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це під час його презентації повідомила Анна Грубая, керівниця проєктів та програм напряму «Допомога жінкам» Future for Ukraine, передає Укрінформ.

Проєкт включає надання 16 консультацій: 6 індивідуальних та 10 групових. Також у його рамках надаватиметься постійна підтримка цим жінкам у форматі групових консультацій.

«Такий підхід обрано через те, що не кожна жінка готова ділитися своїм особистим в групі, хтось хоче працювати індивідуально з психологом, і ми цей шлях підтримуємо. Водночас, після індивідуальної роботи, при готовності, є можливість працювати в групах, де жінки можуть бути опорою одна для одної, розділити свій біль і отримати цю необхідну підтримку», — сказала Анна Грубая.

За її словами, у групах буде не більше семи жінок. Їх розділятимуть за сімейним статусом (матері, дружини, доньки) та за статусом їхніх рідних військових (зниклий безвісти або в полоні).

Анна Грубая зазначила, що проєкт передбачає високий професійний підхід, оскільки українські фахівці проходять навчання у психологині Рут Дорум з Ізраїльської коаліції травми (Israel Trauma Coalition). Вона підкреслила важливість уміння працювати з травмою та застосовувати ці знання на практиці, щоб уникнути повторної травматизації у людей.

Нагадаємо, в Україні запрацював сайт психологічної допомоги військовим, ветеранам та їхнім родинам «План Б».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар