В Україні створили гру про копальні Соледара

Фандрейзингова платформа UNITED24 разом із французьким розробником Endorah презентували гру Minesalt, яка відтворює соляні копальні Соледара.

silmedia_zgcl/EbID-LJSR.jpeg

Гру Minesolt створили на основі Minecraft. До її створення долучився працівник солевидобувного підприємства Степан Бандрівський. Він допомогав відтворити у Minesalt шахти, оскільки через окупацію в копальні неможливо потрапити й отримати архівні матеріали.

Гра відтворює місце найбільшого солевидобутку в Європі. 16 локацій, 500 кілометрів тунелів та 140 кристалів, які мають зібрати гравці:

«У грі необхідно пройти шахти та зібрати всі соляні кристали за найкоротший час. На своєму шляху ти зустрінеш відомих українців та світових знаменитостей, які більше розкажуть про це дивовижне місце», — зазначили на платформі UNITED24.

У віртуальних шахтах Соледара гравці зустрінуть: засновника Virgin Group Річард Бренсон, лауреата Нобелівської премії в галузі фізіології або медицини Пол Нерс, актора Мішу Коллінза, боксера Олександра Усика, астронавта Скотта Келлі, футболіста Олександра Зінченка, актрис Кетрін Винник та Іванну Сахно. А також Степана — працівника солевидобувного підприємства «Артемсіль» з десятирічним стажем.

silmedia_zgcl/aCQIaLJSg.jpeg

Серед гравців визначать 24 найкращих, які отримають призи. Зокрема, подарункові картки Twitch, ігрову консоль XBox Series X і пачки солі «Міць. Українська камʼяна» з підписом Володимира Зеленського й амбасадорів United24.

Серед усіх, хто зробить пожертву, розіграють:

  • 100 пачок солі «Міць.Українська камʼяна»;
  • 10 кастомізованих фігурок персонажів, створених індивідуально за світлинами гравців, — за внесок від 10 $;
  • 5 пачок соледарської солі "Міць.Українська кам'яна" з підписом Президента України — за внесок від 24 $.

Зібрані кошти перерахують на відбудову Великокостромської гімназії. До повномасштабної війни там навчалися 250 дітей. Зробити пожертву на відбудову школи можна на лендингу проєкту або за посиланням у грі.

Як зіграти в гру:

  • Підключитися за допомогою офіційної версії Minecraft 1.20.1. та натиснути на кнопку Multiplayer;
  • Після цього необхідно натиснути на кнопку «Приєднатися до сервера». Адреса сервера: mc.minesalt.net;

Нагадаємо, український школяр створив гру про козаків.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар