В Україні відкрили 43 центри безпеки

МВС реалізує концепцію безпечного середовища відкривши 43 центри безпеки.

silmedia_zgcl/GrHrXuDIg.jpeg

Про це 16 грудня повідомляє МВС.

За словами Міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, залізничні та авто-вокзали, аеропорти, торгові центри тощо мають бути під прискіпливою увагою:

«Тож передбачається встановлення металодетекторів та сканерів багажу в публічних місцях, розміщення додаткових загороджень на території вокзалів, технічних засобів оповіщення поліції».

Головне у центрах — це інтелектуальні системи відеоспостереження з можливістю розпізнавання облич, номерних знаків, типу, моделі, марки, транспортних засобів. Утім для впровадження такої системи потрібна взаємодія органів місцевої влади, територіальних громад та поліції.

«Кожен має розуміти, що встановлюючи камери відеоспостереження, ви отримуєте не обладнання, а відчуття захищеності, збільшення розкриття злочинів, покращення реагування», — сказав Ігор Клименко.

Наразі діють 43 центри та планують відкрити ще понад 330. У Міністерстві закликали, аби громади активніше долучалися до цього процесу.

Крім того, МВС продовжує збільшувати підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони. Нині їх понад 1200, до яких передали 160 одиниць техніки та навчено близько 1200 пожежників-добровольців.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар