В Україні впроваджують електронне «бронювання» військовозобов'язаних працівників

У Міністерстві економіки та Міністерстві цифрової трансформації планують впровадити «єБронювання» — механізм електронного бронювання військовозобов’язаних працівників.

silmedia_zgcl/DsWOh3jVR.jpeg
Фото: ПАТ «Укрнафта»

Про це повідомила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі Європейської Бізнес Асоціації, передає «AgroPortal».

Наразі по Україні вже забронювали понад 500 000 військовозобов’язаних, і понад 4000 підприємств визначено критично важливими. Це без урахування тих, які визначають обласні військові адміністрації.

«Також попередньо планується запустити послугу, коли підприємство створюватиме власний кабінет, забивати спеціальності та дані працівників, і автоматично з Пенсійного фонду підтягуватиметься вся інформація і автоматично, якщо немає обмежень, буде видаватися електронне бронювання за Q-кодом. Можна буде його роздруковувати — це буде підтвердженням того, що людина заброньована. Думаю, що на все це піде десь місяці три, тому що це повністю буде руйнувати діючий алгоритм бронювання», — зазначає заступник міністра економіки Ігор Фоменко.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар