В Україні заблокували три схеми втечі чоловіків за кордон

Служба безпеки України викрила ще три схеми незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

silmedia_zgcl/K8LDRaOIg.jpeg

Про це повідомляє СБУ.

Правоохоронці затримали організаторів нелегальних «трафіків» у різних регіонах України. Серед них – посадовець районного ВЛК та власник транспортної компанії, яка імітувала міжнародні перевезення вантажів.

За гроші організатори пропонують військовозобов’язаним виїхати із України на підставі підроблених документів або в обхід контрольно-пропускних пунктів.

silmedia_zgcl/iUzdR-dSR.jpeg

Такі «послуги» ділки оцінювали у суму до 10 тис. американських доларів. «Вартість» залежала від терміновості виїзду та способу переправлення через кордон.

У Львові лікар-хірург намагався отримати хабар за підписання для ухилянта фіктивної довідки про «наявність важких діагнозів».

На Одещині затримали ділка, який налагодив канал нелегальної міграції потенційних призовників до ЄС через територію невизнаного Придністров’я.

silmedia_zgcl/xlVOR-OIg.jpeg

На Закарпатті затримали комерсанта, який переправляв військовозобов’язаних за межі нашої держави як водіїв міжнародних вантажних перевезень. Як тільки псевдоводій виїздив до ЄС, він покидав авто і за кермо сідав родич фігуранта, який повертався в Україну.

Затриманим загрожує до 10 років тюрми.

Нагадаємо, три дні блукав у горах: на кордоні з Румунією помер ухилянт.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар