В Україні запустили перший подкаст, який роблять підлітки для підлітків

Організація Children разом із The Ukrainians Media та «Дженерейшн плюс» запустила подкаст «Френдзона», де обговорюватимуть теми, які турбують підлітків.

silmedia_zgcl/4SsJxD0IR.webp

Про це повідомляє «Детектор медіа».

Подкаст вестимуть київські студентки Дарина та Ліза. Вони розповідатимуть історії та ставитимуть питання одноліткам про все, що відбувається з ними у процесі дорослішання.

«Через війну багато дітей втратили своїх друзів та близьких або ж просто не можуть підтримувати із ними належний зв’язок і залишаються на самоті зі своїми питаннями та проблемами. Тому ми взяли за мету створити такий ресурс, який говорив би про потреби підлітків їхнім же голосом. Наче вони не слухають запис у мережі, а спілкуються про наболіле у колі друзів», — каже радниця з роботи з підлітками та молоддю Save the Children Анна Мирвод.

Перший випуск подкасту доступний за посиланням. Епізод присвячений упередженням та стереотипам, пов’язаним із зовнішністю людини. Загалом у межах пілотного сезону з’являться десять епізодів подкасту, які виходитимуть що два тижні.

Подкаст кльове «Кльове Слово»

Команда «Теревені» створила аудіоподкаст, у центрі якого — діалог із дитиною. Подкаст налічує 10 епізодів, кожен з яких присвячений тлумаченню різноманітних понять та історичних явищ, які відбувались на території сучасної України. Випуски доповнені піснями, загадками та прислів’ями, що повʼязані з конкретним словом епізоду.

Нагадаємо, YouTube Music додає на платформу розділ з подкастами.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар