Ветеран розвідки з Вінниччини пробіжить на протезі два американські марафони

Ветеран війни Роман Кашпур, що підірвався на міні та втратив ногу, візьме участь у Нью-Йоркському марафоні та Марафоні морської піхоти США.

silmedia_zgcl/-T4jNUnIR.jpeg

Про це повідомляє Укрінформ.

Роман Кашпур планує пробігти 42-кілометрову дистанцію на протезі двічі упродовж одного тижня. Ветеран війни розпочне забіг у Нью-Йоркському марафоні 5 листопада. Також спортсмена запросили пробігти ще й на Марафоні морської піхоти США.

«Американська мрія — з українським характером. Отже у Лондоні місію виконано. Тепер можна і про Нью-Йорк думати. Але надійшов дзвінок від Вадима Свириденка: «У Вашингтоні в останню неділю жовтня щорічно проходить Марафон морської піхоти. Ми приймаємо участь щороку, минулого року не приймали, сам розумієш почалась повномасштабна війна і було всім не до того! Цього року нас запрошують і зараз ми формуємо команду», — написав спортсмен.

Цьогоріч марафон морської піхоти проведуть 29 жовтня у Вашингтоні. Роман Каптур погодився здолати відстань в 42 кілометри на протезі двічі за тиждень.

«Ціль цього виклику залишається незмінною: мотивація важкопоранених побратимів та посестер. Я хочу показати, що життя триває не дивлячись ні на що. А також в мене є величезний шанс допомагати важкопораненим не тільки прикладом, а і конкретною справою! Тому під час моїх марафонів у США я буду збирати кошти, котрі підуть у Благодійний фонд «Громадянин»/Citizen Charity foundation для протезування бійця із позивним «Малий», котрий потребує протезування верхньої кінцівки», — зазначив Кашпур.

Нагадаємо, «Кіборг» Донецького аеропорту пробіжить із протезом Лондонський марафон.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар