Ветерани війни з ампутованими кінцівками створили футбольну команду

У Львові сформувалась футбольна команда Pokrova Lviv AMP, у складі якої – 14 гравців з ампутованими кінцівками.

silmedia_zgcl/DawrVQISg.jpeg

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Ветерани війни тренуються на футбольному полі та планують зіграти на чемпіонаті України серед гравців з ампутованими кінцівками і потрапити у Лігу чемпіонів.

34-річний капітан команди взимку цього року виконував бойові завдання під Бахмутом. Він отримав важке осколкове поранення та втратив кінцівку. Зараз ветеран багато займається спортом і навіть їздить з Ужгорода до Львова, аби зіграти у футбол.

«Я люблю футбол, і після того, як Богдан (тренер команди – авт.) приїхав у реабілітаційний центр і запропонував мені займатися футболом, в мене очі загорілися. Сам займаюся і хочу, щоб хлопці долучалися і знали, що не все втрачено, що, маючи ампутацію, можна далі жити і продовжувати займатися спортом, проходити реабілітацію футболом. Футбол допомагає фізично, тому що ти стабільно стоїш на ногах, вже можна і без милиць пострибати, можна на одній милиці дальні дистанції долати», – ділиться ветеран Костянтин Кашула.

Перед виходом на поле ветерани знімають протези і бігають та відбивають м’яч з допомогою милиць. Участь у грі беруть по 7 гравців з команди – 6 польових та 1 воротар. У польових гравців ампутована нижня кінцівка, у воротарів – верхня. Польові гравці грають без протезів, використовуючи ліктьові милиці для руху.

Нагадаємо, Олександр Шовковський замінив Луческу на посаді головного тренера «Динамо».

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар