Ветерани війни з ампутованими кінцівками створили футбольну команду

У Львові сформувалась футбольна команда Pokrova Lviv AMP, у складі якої – 14 гравців з ампутованими кінцівками.

silmedia_zgcl/DawrVQISg.jpeg

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Ветерани війни тренуються на футбольному полі та планують зіграти на чемпіонаті України серед гравців з ампутованими кінцівками і потрапити у Лігу чемпіонів.

34-річний капітан команди взимку цього року виконував бойові завдання під Бахмутом. Він отримав важке осколкове поранення та втратив кінцівку. Зараз ветеран багато займається спортом і навіть їздить з Ужгорода до Львова, аби зіграти у футбол.

«Я люблю футбол, і після того, як Богдан (тренер команди – авт.) приїхав у реабілітаційний центр і запропонував мені займатися футболом, в мене очі загорілися. Сам займаюся і хочу, щоб хлопці долучалися і знали, що не все втрачено, що, маючи ампутацію, можна далі жити і продовжувати займатися спортом, проходити реабілітацію футболом. Футбол допомагає фізично, тому що ти стабільно стоїш на ногах, вже можна і без милиць пострибати, можна на одній милиці дальні дистанції долати», – ділиться ветеран Костянтин Кашула.

Перед виходом на поле ветерани знімають протези і бігають та відбивають м’яч з допомогою милиць. Участь у грі беруть по 7 гравців з команди – 6 польових та 1 воротар. У польових гравців ампутована нижня кінцівка, у воротарів – верхня. Польові гравці грають без протезів, використовуючи ліктьові милиці для руху.

Нагадаємо, Олександр Шовковський замінив Луческу на посаді головного тренера «Динамо».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар