Вибрала росію — українська акторка більше не гратиме в серіалі «Будиночок на щастя»

18 липня розпочалися зйомки п'ятого сезону серіалу «Будиночок на щастя», що виходить на «Новому каналі», але вже без Галини Безрук.

silmedia_zgcl/cEvq1sCVg.jpeg
Галина Безрук

Про це пише «Детектор медіа»

Акторка, яка з 2015 року живе в росії й відмовилася звідти виїздити, в одному з інтерв’ю розповіла, що обрала родину в росії. Після двох відзнятих сезонів з Галиною Безрук шанувальники серіалу очікували на зміни в сюжеті саме через репутацію акторки.

Галина Безрук — українська акторка, співачка, яка народилася у Краматорську. У 2012 році стала фіналісткою вокального шоу «Голос країни 2». Акторка серіалів «Слуга народу», «Останній москаль» і «Будиночок на щастя». Вона замовчує російсько-українську війну.

silmedia_zgcl/BLOrJyjVg.jpeg

У новому сезоні з’ясується, що Маша, яку грала Галина Безрук, покинула Макса, поїхала за кордон і там знайшла собі заможного чоловіка.

«Напевне, це можна вважати тролінгом Безрук», — пишуть у «Детектор медіа».

«Будиночок на щастя» — український комедійний телесеріал. Знятий компанією «IQ Production» для «Нового каналу». Він розповідає про міських мешканців Машу та Макса, які переїздять жити з Києва до села Сеньківка. Першочергово у їхніх планах було відкрити страусову ферму та салон краси. Та життя «на природі» дещо коригує їх плани.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар