Від поранень у Краматорську померла письменниця Вікторія Амеліна

1 липня в лікарні Мечникова у Дніпрі від важкого поранення померла письменниця Вікторія Амеліна. 27 червня вона знаходилася у ресторані в Краматорську, коли по ньому влучила російська ракета.

silmedia_zgcl/n8fnro94R.webp

Про це повідомили у міжнародному об’єднанні письменників «ПЕН».

27 червня документаторка воєнних злочинів в організації «Truth Hounds» Вікторія Амеліна перебувала у Краматорську разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників. Лікарі та парамедики у Краматорську та Дніпрі робили все можливе, щоб урятувати її життя, але, на жаль, поранення було смертельним. В останні дні життя Вікторії поруч із нею були її рідні та друзі.

Український «ПЕН» та «Truth Hounds» на основі опитувань свідків трагедії заявили, що влучання окупантами у цивільний об’єкт в українському місті є черговим воєнним злочином росії. Аналіз руйнувань та показів свідків указує на те, що росіяни застосовували для удару високоточну ракету типу «Іскандер». Вони достеменно знали, що вони стріляють у місце, де буде велике скупчення цивільних людей. Відомо про загибель 13 людей, близько 60 поранено.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар