Видання Time назвало найкращі серіали 2023 року

Американське видання Time оприлюднило рейтинг десяти найкращих серіалів 2023 року.

silmedia_zgcl/48hPavDSR.png

Відповідний рейтинг опублікували на сайті видання.

На першому місці опинилось одразу два серіали: «Спадкоємці» від HBO та «Пси резервації» від FX.

У серіалі «Спадкоємці» зображуються події навколо вигаданої родини Роїв, власників глобальної медіа імперії. Всередині родини точиться боротьба за контроль над компанією, у зв'язку з погіршенням здоров'я її патріарха Логана Роя.

silmedia_zgcl/4m2yavvIR.webp

Серіал «Пси резервації» оповідає про корінних жителів Америки. Драма розповідає про чотирьох американських підлітків у резервації в Оклагомі, які оплакують друга, що покінчив життя самогубством.

silmedia_zgcl/L_dQ-DvSR.jpeg

На третьому місці опинився комедійний серіал «Я — Діва» від Amazon. У ньому розповідають історію 19-річного темношкірого підлітка, якого виховують тітка і дядько в Окленді, штат Каліфорнія. Він відгороджений від зовнішнього світу, поки його випадково не виявляє група підлітків — політичних активістів.

silmedia_zgcl/KFe_avDSg.png

На четвертій позиції опинився серіал «Дощові пси». Дія розгортається навколо матері-одиначки Костелло Джонс. Ледве зводячи кінці з кінцями, вона змушена важко трудитися, щоб забезпечити всім необхідним свою буйну, але кмітливу дочку Айріс, проте зрештою їх виселяють із дому. Намагаючись знайти нове місце проживання, Костелло вимушена шукати випадковий підробіток. Ось тільки згодом єдиним варіантом, здатним врятувати Костелло з безвихідної ситуації, виявляється її токсичний приятель Селбі, який має гроші.

silmedia_zgcl/k4A6-vvSR.jpeg

На 5 місце видання Time поставило американський серіал «Сварку». У центрі сюжету опиняються двоє незнайомців, які дозволяють інциденту, пов'язаному з агресивною поведінкою на дорозі, проникнути в їхні життя.

silmedia_zgcl/55QZfDDIg.jpeg

Перелік усіх серіалів можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, які книги обирали українці у 2023 році: рейтинг.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар