Видання Variety назвало найгірші фільми 2023 року

Кінокритики американського видання Variety Оуен Глейберман і Пітер Дебрюж створили список із десяти найгірших фільмів 2023 року.

silmedia_zgcl/XP3PDZOIR.webp
Фільм: "Примарні"

Про це повідомили на сайті видання.

До списку найгірших фільмів увійшли стрічка про супергероїв, яка кристалізує, чому супергеройська манія може бути чимось небажаним; фільм жахів, який вказує на блюзнірське майбутнє культури; два трилери, які втілюють нову естетику потокового світу; і фільм Веса Андерсона.

До списку Овена Глейбермана потрапили:

  • Стрічка «Примарні» з історією про чесного і порядного хлопця, на ім'я Коул, який закохується в загадкову Седі. Але незабаром дізнається, що Седі — секретна агентка ЦРУ.
  • Фільм «Астероїд-Сіті» за сценарієм, режисурою та продюсуванням Веса Андерсона. У театрі розігрують фантастичну телевізійну п'єсу з персонажами, що опинилися на карантині.
  • Стрічка «До тебе чи до мене» за сюжетом найкращі друзі й повні протилежності Деббі та Пітер на тиждень міняються оселями, зазираючи у життя одне одного.
  • Фільм «Супер Майк: останній танець», де головний герой танцюрист працює у стриптиз-клубі.
  • Фільм «Місія Стоун», де агентка миротворчої організації повинна якнайшвидше зупинити хакерку, яка намагається викрасти її найціннішу й найнебезпечнішу зброю.

До найгірших фільмів за версією Пітера Дебрюжа потрапили стрічки: «Вінні-Пух: кров і мед», «Кармен», «Флеш», «Фарба та «Калігула: Остаточна версія».

Нагадаємо, оголосили номінантів на кінопремію «Золотий глобус 2024».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар