Відновлення авіаперельотів: Україна розпочинає переговори зі США та ЄС

Україна розпочинає офіційні переговори з американськими та європейськими регуляторами з безпеки, щоб відновити авіасполучення.

silmedia_zgcl/Omkhzw0Ig.png
Фото ілюстративне

Про це віцепремʼєр із відновлення Олександр Кубраков повідомив в інтервʼю «РБК-Україна».

Американським та європейським регуляторам передали бачення України щодо роботи ринку в умовах воєнного стану.

«Неможливо здійснювати міжнародні авіаперельоти без погодження двох регуляторів — європейського та американського — так це працює. Українська сторона вже передає регуляторам своє бачення, як буде ринок працювати в умовах воєнного стану, свою оцінку ризиків, підходи, алгоритми», – повідомив Олександр Кубраков.

Міністр нагадав, що найуспішнішим прикладом роботи аеропортів під час війни є Ізраїль. Українська сторона проводить консультації із адміністрацією цивільної авіації Ізраїлю.

«Не хочу ніякі терміни проговорювати, але зараз ми вже будемо передавати офіційно наше бачення регуляторам і ми вступаємо з ними в офіційні перемовини», — сказав він.

За словами Кубракова, європейські компанії цікавляться поверненням на український ринок. Серед них, зокрема, Ryanair. Також ведуться переговори із трьома українськими авіакомпаніями.

Нагадаємо, керівник офісу президента Андрій Єрмак під час виступу в Інституті Хадсона зазначав, що в Україні готують до відкриття аеропорт для цивільних польотів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар