Виплатять 123 тисячі гривень: Ірина Фаріон повернулася до Львівської політехніки

Мовознавицю Ірину Фаріон офіційно поновили на посаді професорки кафедри української мови в університеті «Львівська політехніка». Наказ про її звільнення скасували.

silmedia_zgcl/hz7c_78SR.jpeg

Про це Фаріон написала у Telegram 10 червня.

У наказі про поновлення йдеться, що Фаріон виплатять 123 927 гривень компенсації через «вимушений прогул» з 24 листопада 2023 року по 29 травня 2024 року.

silmedia_zgcl/T71c_n8Ig.jpeg

Напередодні, Львівський апеляційний суд постановив поновити Ірину Фаріон на посаді професорки кафедри української мови у «Львівській політехніці». А накази про звільнення професорки визнали незаконними та скасували.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року Ірину Фаріон звільнили з Львівської політехніки. Напередодні вона опублікувала скріншот електронного листа від студента з Криму, який став на її бік у мовному скандалі між російськомовними військовими, та не приховала його особисту інформацію. В одному зі своїх інтерв'ю народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями. Згодом СБУ порушила кримінальну справу щодо мовознавиці.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар