З 22 населених пунктів Сумщини евакуювали всіх жителів

На Сумщині евакуюють жителів з територій, де існує загроза російських обстрілів. На сьогодні виїхали усі мешканці з 22 населених пунктів, які розташовані на території трьох районів територіальних громад.

silmedia_zgcl/8074iF1IR.jpeg
Евакуація із Сумської області. Фото: ОВА

Про це повідомили на сторінці Сумської ОВА.

Із небезпечних територій Сумщини вивезли 4523 людини, у тому числі 829 дітей. За даними ОВА, найбільш загострена безпекова ситуація у Великописарівській громаді Охтирського району. 84 людини, з них 20 дітей виїхали з Великої Писарівки після масованих обстрілів громади.

У Сумській ОДА закликають жителів прикордонних населених пунктів потурбуватися про свою безпеку та виїхати в більш безпечні місця.

Ситуація на прикордонні Сумщини

Вночі та зранку росіяни здійснили 24 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. У регіоні зафіксували 144 вибухи. Миколаївська, Юнаківська, Краснопільська, Білопільська, Миропільська, Великописарівська, Попівська, Середино-Будська, Есманьська, Свеська громади зазнали обстрілів.

За даними поліції, окупанти завдали 463 удари. Від обстрілів загинула одна цивільна людина, ще одна отримала поранення. росіяни пошкодили 15 приватних домоволодінь, три багатоповерхових та п'ять приватних житлових будинків, адміністративну будівлю, приміщення лікарні, бібліотеку, дитячий садок.

Нагадаємо, окупанти телефонують родичам українських полонених, щоб провокувати протести.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар