За 30 грамів наркотиків у Сінгапурі вперше за багато років стратять жінку

У Сінгапурі, де діють одні з найсуворіших у світі законів про боротьбу з наркотиками, вперше за останні майже 20 років буде страчена жінка.

Як передає ВВС, 45-річна громадянка Сінгапуру Сарідеві Джамані була визнана винною у торгівлі 30 г (1,06 унції) героїну в 2018 році, за що їй передбачено смертну кару.

silmedia_zgcl/OPQHqtq4g.jpeg
Влада стверджує, що суворі закони про наркотики допомагають зберегти Сінгапур як одне з найбезпечніших місць у світі

Вона стане другою засудженою за наркотики, яку стратять за останні три дні, після свого співвітчизника Мохда Азіза бін Хусейна, і 15-ю з березня 2022 року.

Азіза засудили за торгівлю 50 г героїну. Згідно із законодавством Сінгапуру, смертна кара може бути застосована за торгівлю понад 15 г героїну та понад 500 г канабісу.

У квітні минулого року інший сінгапурець, Тангараджу Суппіа, був страчений за торгівлю 1 кг (35 унцій) канабісу, якого він ніколи не торкався. Влада каже, що він координував продаж через мобільний телефон.

Центральне бюро з боротьби з наркотиками Сінгапуру (CNB) відмовилося коментувати справу Джамані. За даними сінгапурської правозахисної групи Transformative Justice Collective, Сарідеві є однією з двох жінок, які перебувають у камері смертників у Сінгапурі.

Вона стане першою жінкою, страченою містом-державою після перукарки Йен Мей Воен у 2004 році, заявила група. Остання також була засуджена за торгівлю наркотиками.

Влада стверджує, що суворі закони про наркотики допомагають зберегти Сінгапур як одне з найбезпечніших місць у світі, а смертна кара за злочини, пов’язані з наркотиками, користується широкою громадською підтримкою.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар