Забіг на підтримку полонених захисників Азовсталі: на Київщині оголосили збір

20 травня в Українці Київської області проведуть благодійний марафон на підтримку «азовців», які рік перебувають у російському полоні. Мета заходу — зібрати 200 000 грн.

silmedia_zgcl/xhJaCfUVR.jpeg

Про подію повідомили організатори — благодійний фонд «YOUkraine» та громадська організація «Жінки зі сталі».

Абсолютно усі кошти підуть на реабілітаційні заходи для звільнених полонених та їх родин.

На заході крім забігу 5 км пропонують побачити ексклюзиви з особистих архівів захисників з їх автографами, фото бійців, які облетіли весь світ та «фронтові лоти», перелік яких зростає щодня.

Також учасники почують нові пісні зірок та поспілкуються з героями.

Для участі необхідно заповнити форму та зробити донат від 300 грн.

Старт забігу 20 травня о 12:00 у місті Українка на площі Тараса Шевченка.

Крім забігу на Дніпровському проспекті, 27 учасників чекає:

  • Виставка-продаж ексклюзивних фоторобіт “Очі Азова” з автографами захисників від екскерівника пресслужби полку “Азов” Дмитра “Ореста” Козацького.
  • Виставка-продаж розписаних українською художницею Іриною Камінською гільз від САУ та тубусів метального заряду.
  • Аукціон з продажу прапору гарнізону “Маріуполь” з автографами бійців.
  • Виставка фоторобіт фотохудожниці Катерини Карпенко.
  • Всесвітньо відомі знімки з автографами авторів та захисників.
  • Книга Валерії "Нави" Карпиленко “Квіти і зброя” з автографом.
  • Ексклюзивні матеріали з особистих архівів захисників та “фронтові лоти”, перелік яких зростає щодня.
«Все для того, щоб нагадати про тих, хто вже рік перебуває у російському полоні. Хто пройшов крізь пекло і досі переживає тяжкі випробування. Хто ціною власного здоров’я захищав Україну! Нині у руках окупантів все ще знаходяться воїни-азовці. Крім того, є наші захисники з інших підрозділів, які обороняли Маріуполь. Скільки саме цих людей – не розголошують. Але серед них і медики, і жінки, і некомбатанти», — повідомили організатори.

Нагадаємо, 16 травня 2022 українські бійці на заводі «Азовсталь» у Маріуполі виконали наказ вищого військового командування задля збереження життів особового складу. Після цього була підтверджена евакуація українських військових із «Азовсталь».

Всі бойові завдання, поставлені командуванням, вони виконали в повному обсязі. Таким чином Україна отримала критично важливий час на формування резервів, перегрупування сил та отримання допомоги від партнерів. Зараз значна частина цих захисників все ще знаходиться у російському полоні.


Ви можете стати партнером, меценатом, чи інформаційним партнером заходу. Для цього пишіть на адресу: runforazovstal@youkraine.kiev.ua

Ви можете розказати про захід на своїх інтернет- майданчиках, соцмережах та у ЗМІ, а також запросити друзів. Для цього організатори підготували візуальні матеріали та інформацію про захід.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар