Загибель курсантів на Харківщині: судитимуть ексвикладача та працівника ДСНС

Харківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ексначальника кафедри харківського університету за фактами вбивства двох курсантів через необережність, незаконне поводження з бойовими припасами та службову недбалість. Працівника ДСНС судитимуть за придбання, зберігання та передачу бойових припасів без дозволу.

silmedia_zgcl/cOUM7zdSR.jpeg

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

31 травня 2023 року у Харківській області загинули двоє курсантів Національного університету цивільного захисту. Ще один курсант отримав поранення. Вони розбирали артилерійський осколково-фугасний снаряд калібру 152 мм, який здетонував.

Слідство з'ясувало, що працівник ДСНС привіз артснаряд на прохання начальника однієї з кафедр університету. Начальник кафедри передав до навчального корпусу боєприпас. Згодом він надав курсантам вказівку розібрати снаряд. Студенти відповіли, що вони тільки вчаться на третьому курсі та не знають, як правильно це робити. Проте начальник кафедри сказав їм зробити це в обов’язковому порядку, інакше їх не відпустять у звільнення.

Начальника кафедри звільнили з університету. За даними прокуратури, підозрювані завдали Центру та університету збитків на суму майже 4,5 млн гривень.

Нагадаємо, на Миколаївщині загинув чоловік, який намагався розібрати боєприпас.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар