Залежність та психічні розлади: США подали до суду на Instagram і Facebook

33 штати США подали до суду на компанію Meta та звинуватили її в сприянні кризі психічного здоров'я та заподіянню шкоди молоді.

silmedia_zgcl/a6GpQLnSg.webp

Про це пише Reuters.

У скарзі, поданій до федерального суду Окленда, корпорацію Meta звинувачують в в створенні функцій, які приваблюють дітей до Instagram і Facebook. 33 штати вимагають відшкодування фінансових збитків і припинення дій Meta, які порушують закон.

«Діти та підлітки страждають від рекордного рівня поганого психічного здоровʼя, і в цьому винні такі соціальні мережі, як Meta. Компанія отримала вигоду з дитячого болю, навмисно розробляючи свої платформи з маніпулятивними функціями, які роблять дітей залежними від своїх платформ, одночасно знижуючи їхню самооцінку, — заявила у своїй заяві генпрокурор Нью-Йорку Летіша Джеймс.

У Meta заявили, що навпаки прагнули забезпечити безпеку підлітків в Інтернеті. Компанія запровадила понад 30 інструментів для підтримки підлітків та їхніх сімей.

«Ми розчаровані тим, що замість продуктивної роботи з компаніями всієї галузі над створенням чітких стандартів, що відповідають віку, для багатьох застосунків, які використовують підлітки, генеральні прокурори обрали цей шлях», — додали в компанії.

Нагадаємо, 3D-принтери з США друкуватимуть в Україні запчастини для військової техніки.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар