Замість Маркуса призначили нового головного сержанта 47 бригади

Головний сержант 47 окремої механізованої бригади Валерій Маркус написав рапорт на добровільне пониження на посаді. Замість нього призначили Віталія Аверіна.

silmedia_zgcl/RO2xP5jVg.jpeg
Фото — 47 бригада

Як повідомили на сторінці пресслужби, військовий з позивним «Авер» пішов на війну добровольцем у 2014 році, долучився до лав батальйону «Донбас». Брав участь у боях за Іловайськ, Широкине, Попасну.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сержант Валерій Маркус заявив про систематичні приниження роботи сержантського корпусу бригади, назвав заступника командира військової частини А4699 «аморальним дегенератом» і додав, що знаходження з ним в одному колективі принижує його гідність та честь. Військовий написав рапорт на добровільне пониження на посаді.

На скандальну заяву сержанта відреагував командир 47 окремої механізованої бригади «Маґура» Олександр Сак. Він закликав бойових побратимів припинити конфлікти і обєднатися.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар