Збій зв'язку в Україні: хакери атакують «Київстар» та «Монобанк»

Зранку 12 грудня хакери атакували компанію «Київстар», проблеми зі зв'язком виникли у різних регіонах України. Засновник «Монобанк» Олег Гороховський розповів, що атаки зазнав і банківський додаток. Про можливі затримки в роботі повідомляють компанії Vodafone та Lifecell.

silmedia_zgcl/W28MBJDIg.png

«Київстар»

Компанія «Київстар» залучила правоохоронців і спеціальні держслужби для фіксації наслідків втручання.

«Найважливіше, що персональні дані абонентів не скомпрометовані. Ми щиро перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння. Наша команда обов’язково надасть компенсацію тим абонентам, які не мали звʼязку або не могли скористатися нашими сервісами. Так, наші вороги — підступні. Але ми готові зустрітися з будь-якими труднощами, подолати їх та продовжувати працювати для українців», — сказано у заяві компанії.

Станом на 13: 14 у користувачів досі відсутні звʼязок, домашній і мобільний інтернет. Абоненти не можуть перейти на іншого оператора. Збій вплинув на національний роумінг.

«Монобанк»

У «Монобанку» повідомили про масовану DDoS-атаку.

«Об'єкт атаки: точки входу на Amazon (Банки, сайт). Все під контролем», — йдеться у повідомленні.

О 13:46 DDoS атака на monobank відбита, повідомив співзасновник необанку Олег Гороховський.

silmedia_zgcl/LjMSBJvIg.jpeg

Vodafone та Lifecell

Vodafone повідомляє про можливі затримки в роботі через сплеск трафіку на своїх системах. Через це можливі затримки зарахування платежів на баланс, а також таймаути чи помилки на платіжних сторінках при виконанні поповнення. Також певні перебої спостерігаються у абонентів Lifecell.

silmedia_zgcl/yu2DBJvIR.jpeg

«Приватбанк»

ПриватБанк попередив про можливі збої в роботі POS-терміналів, банкоматів та терміналів самообслуговування ПриватБанку через трудощі мобільного оператора «Київстар».

silmedia_zgcl/13yrB1vSR.jpeg

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар