Жінку, яка втратила дитину, засудили на тридцять років

У Сальвадорі 28-річна жінка була засуджена на 30 років за вбивство дитини при обтяжуючих обставинах. Однак, через сім років її випустили з в'язниці.

silmedia_zgcl/VXnbB0cIR.webp

Про це пише ВВС.

У 2015 році жінка Ліліан народила дитину в державній лікарні. Але маля через ускладнення зі здоров'ям померло через три дні.

У зв'язку з цим її матір відправили у в'язницю. Прокуратура звинуватила Ліліан у тому, що вона не подбала про плід під час вагітності, в недбалості та вбивстві при обтяжуючих обставинах.

Ліліан, у якої є 10-річна донька, завжди стверджувала свою невинність і сказала, що ніколи не збиралася переривати вагітність.

«Від імені всіх моїх супутників я прошу вас припинити звинувачувати та переслідувати інших невинних жінок, таких як я», — сказала вона на прес-конференції.

У Сальвадорі існує повна заборона на аборти, де діють одні з найсуворіших у світі законів проти абортів. Вона була введена в дію у 1998 році та не включає винятки у випадках зґвалтування або коли вагітність становить ризик для здоров'я матері.

Винним у перериванні вагітності загрожує від двох до восьми років позбавлення волі. Але в багатьох випадках звинувачення змінюють на вбивство при обтяжуючих обставинах, яке передбачає мінімальне покарання у 30 років.

Вважається, що десятки жінок були помилково ув'язнені в Сальвадорі за підозрою в тому, що вони зробили аборт.


Агітаційні групи, які підтримували Ліліан під час її важких випробувань, заявили, що її звільнили в грудні, але ця інформація була оприлюднена лише зараз.

Вони сказали, що рішення судді звільнити Ліліан ґрунтувалося на тому факті, що вона перебувала у вразливій ситуації в лікарні, коли втратила дитину.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар