Зірка серіалу «Всі жінки відьми» Аліса Мілано стала амбасадоркою United24

Американська акторка та зірка серіалів «Всі жінки відьми» та «Район Мелроуз» Алісса Мілано долучилася до амбасадорів UNITED24 та збиратиме гроші для України.

silmedia_zgcl/H4K40GsSR.jpeg
Аліса Мілано. Фото з відкритих джерел

Про це повідомили на платформі UNITED24.

Алісса Мілано підтримуватиме напрямок «Освіта і наука».

«Сьогодні я дуже щаслива доєднатися до команди амбасадорів UNITED24 - офіційної фандрейзингової платформи президента Зеленського. Україна потребує нашої підтримки більше, ніж будь-коли. Повномасштабна війна в Україні — нелюдяна, підла та варварська. Вона має закінчитися справедливим миром і перемогою України», — наголосила акторка.

Інші амбасадори

Гіларі Свенк

Дворазова лауреатка премії «Оскар» Гіларі Свенк стала амбасадоркою UNITED24. Вона зосередить зусилля на підтримці напряму «Медична допомога»

Кетрін Вінник

Зірка серіалу «Вікінги» Кетрін Вінник опікується напрямом «Відновлення України».

«Дім — це місце, де сім'я збирається разом. Де розділяють любов і де народжуються спогади. Програма відбудови України відновити не лише домівки, а й збере родини знову», — зазначила Кетрін Вінник.
silmedia_zgcl/5Gm70GsIR.jpeg

Кетрін має українське походження. Її батьки — нащадки вихідців з України, які переїхали до Німеччини, рятуючись від переслідувань радянської влади, а згодом емігрували до Канади. Її дідусь і бабуся по материнській лінії народилися на Галичині. Дід по лінії іншого вступив до лав Січових стрільців — і щоб бути придатним до служби, видав себе старшим на два роки. до восьми років майбутня актриса розмовляла тільки українською, відвідувала українську недільну школу в Торонто та була пластункою.

Міша Колінз

З початку повномасштабного вторгнення активно підтримує Україну актор Міша Коллінз. Поціновувачі серіалів знають його завдяки ролям у «Швидкій допомозі», «Королях афери», «Всі жінки — відьми» й, завдяки ролі Янгола Кастієля у «Надприродному».

silmedia_zgcl/KNH0AMsIg.jpeg
Міша Колінз в Ірпені

На запрошення Президента Зеленського Міша Коллінз став послом фанрейзингової платформи UNITED24 у напрямку «Гуманітарне розмінування». Щоб краще визначити потреби українських саперів та масштабних катастроф (Україна сьогодні — найбільш замінена країна у світі), Коллінз здійснив кілька поїздок в Україну.

«Навіть, якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадок війни залишиться ще багато-багато років, допоки вся земля не буде очищена від мін», — зазначив Міша Колінз.
silmedia_zgcl/M-p10MyIg.jpeg
Міша Колінз на Київщині

Тімоті Снайдер

Американський історик та письменник, професор Єльського університету Тимоті Снайдер присвятив своє життя дослідженню історії Центральної та Східної Європи з фокусом на темах тоталітаризму, націоналізму та Голокосту.

У вересні 2022 року історик відвідав Чернігівщину, де поспілкувався з місцевими мешканцями, чиє житло зруйнували росіяни. У листопаді 2022 року ТІмоті Снайдер приєднався до команди амбасадорів UNITED24. Він зосередив зусилля на роботі за напрямком «Оборона та розмінування».

silmedia_zgcl/aCLj0GsSR.jpeg
Тімоті Снайдер та Володимир Зеленський
«Я історик і науковець, і в перспективі хочу збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів. Але зараз ми маємо зробити те, що є більш нагальним, а саме зібрати кошти, щоб допомогти Україні захиститися від дронів-убивців», — зазначив Тімоті Снайдер.

Imagine Dragons

Американський гурт Imagine Dragons вперше побував в Україні 2018 року. Тоді лауреати «Греммі», American Music Awards, Billboard Music Awards та World Music Award зібрали на НСК «Олімпійський» у Києві 50 000 слухачів.

Другий концерт у столиці планували зіграти влітку 2022 року, проте розпочалось повномасштабне вторгнення росії.

silmedia_zgcl/dUK7JGyIg.jpeg
Фронтмен гурту

23 липня 2022 року Imagine Dragons стали амбасадорами платформи UNITED24 та долучилися до збору коштів на автівки швидкої допомоги типу С — завдяки таким реанімобілям медики можуть врятувати життя навіть важкопораненим.

«Ми були надзвичайно зворушені. Ми вдячні за можливість бути амбасадорами UNITED24 та Президента Зеленського, аби зосередитися на розширеній інформації та зборі коштів на медичну допомогу для прекрасного народу України», — розповіли музиканти.
silmedia_zgcl/25sn1GySR.jpeg
Гурт Imagine Dragons

Демна

Креативний директор модного дому BALENCIAGA долучився до амбасадорів проєкту у липні 2022 року.

«Я дуже добре знаю і відчуваю біль, який переживають українці. Я багато думав, як можу допомогти Україні та всім біженцям, які хочуть працювати додому. Ось чому я вирішив зосередитися на гуманітарному напрямі “Відбудова України”», — зазначив директор.
silmedia_zgcl/Jq50JMyIg.jpeg
Демна Гвасалія та Кім Кардаш'ян

На підтримку напрямку він запустив у продаж ексклюзивні світшоти з синьо-жовтим прапором, тризубом та написом «Слава Україні!». На спині світшота — величезний кьюар-код, який веде на сайт, де можна зробити жертву. Завдяки продажу дім Balenciaga вже перерахував через UNITED24 понад 500 000 євро. Цих коштів вистачить на відбудову двох будинків у містечку Ірпені біля Києва.

Річард Бренсон

Річард Бренсон — мільярдер філантроп, засновник Virgin Unite, автор кількох книжок активно підтримує Україну вже майже десять років.

У 2014 році, під час Революції гідності, Бренсон публічно засудив диктаторський пакет «Законів 16 січня», звернувся до світової спільноти з проханням сприймати серйозну анексію Криму Росією. На початку вересня 2014 року відвідав Україну та давню прес-конференцію, де озвучив свою антипутінську позицію.

З початку повномасштабної війни мільярдер закликав світ звернути увагу на те, що відбувається в Україні роками:

«Світ має підтримати Україну. Ми не повинні залишати країну, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї в обмін на мир і зараз знаходиться на межі вторгнення тієї самої країни, яка переконала її зробити це», — зазначив бізнесмен.

Навесні 2023 року Річард Бренсон доєднався до команди амбасадорів UNITED24.

silmedia_zgcl/W4v_JMyIR.jpeg
Річард Бренсон та Президент України

Нагадаємо, LEGO створила конструктори п'ятьох українських пам'яток.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар