ЗСУ згортають деякі операції через нестачу снарядів та скорочення допомоги — Тарнавський

Збройні Сили України згортають деякі військові операції, бо зіткнулися з нестачею артилерійських снарядів через брак іноземної допомоги.

silmedia_zgcl/CykxdkdSg.jpeg

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський в інтерв'ю Reuters.

Олександр Терновський розповів, що нестача снарядів є «дуже великою проблемою» для армії, а скорочення іноземної допомоги безпосередньо впливає на бойові дії.

Є проблема з боєприпасами, особливо радянського зразка – це 122 мм, 152 мм. І сьогодні ці проблеми є по всій лінії фронту. Ті обсяги, які ми маємо сьогодні, недостатні, враховуючи наші потреби. Тому ми їх перерозподіляємо. Ми переплануємо завдання, які ставили перед собою, і зменшуємо їх масштаб», – завив Тарнавський.

Командувач уточнив, що військові на південно-східному фронті перейшли до оборони на одних ділянках, але намагаються наступати на інших.

«На деяких напрямках ми перейшли до оборони, а на деяких продовжуємо наступальні дії – маневром, вогнем та просуванням уперед. І готуємо резерви для наших подальших широкомасштабних дій», – розповів генерал.

Олександр Тарнавський розповів, що російські війська також стикаються з проблемами з боєприпасами.

Нагадаємо, ЗСУ знищили російський «Солнцепьок» на Херсонському напрямку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар