25 міжнародних корпорацій визнали спонсорами війни

З початку повномасштабної війни Національне агентство з питань запобігання корупції внесло 25 провідних компаній світу до переліку міжнародних спонсорів війни.

silmedia_zgcl/17DZrNUVR.webp
Фото ілюстративне

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

До списку потрапили виробники жіночої косметики та продуктів, банки та нафтоперевізники, що продовжують бізнес діяльність на росії та сплачують там податки.

Також за російським законодавством корпорації змушені сприяти призову працівників до армії. До того ж, підрозділами іноземних компаній керують російські менеджери, які можуть публічно підтримувати війну проти України.

У відомстві зазначили, що мета НАЗК – зробити так, щоб таким компаніям було репутаційно невигідно співпрацювати з агресором, вони закрили свій бізнес в Росії та усвідомили позицію усього цивілізованого та демократичного світу.

Усі компанії, які внесли до переліку спонсорів війни потрапляють до бази даних World-Check. Корпорації відображаються там червоним кольором. Таким чином той, хто хоче співпрацювати з такою компанією бачить, що це дуже ризиковано репутаційно та фінансово.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар