В Україні закривають список «міжнародних спонсорів війни»

Уряд закриває реєстр «міжнародних спонсорів війни». Інформацію з нього передадуть Міжвідомчій групі з питань реалізації державної санкційної політики.

silmedia_zgcl/eYahP01IR.jpeg
Фото ілюстративне. Компанія, що входить до переліку спонсорів війни

Про це пише пресслужба уряду.

Рішення про закриття переліку ухвалили на розширеному засіданні Кабміну за участі секретаря РНБО, голови СБУ, генерального прокурора та голови НАЗК, послів іноземних країн, представників посольств іноземних країн і ЄС.

Міністерство закордонних справ розповіло про звернення представників дипломатичного корпусу країн-партнерів щодо відсутності нормативної бази для існування переліку «Міжнародних спонсорів війни», а ще через негативний вплив цього списку на ухвалення деяких рішень для протидії російській агресії.

Така ситуація сталася, зокрема, з угорським банком OTP. Через включення банку до списку спонсорів війни країна блокувала транш допомоги Україні і ухвалення санкційного пакета.

У Мінʼюсті заявили, що поширення такої інформації від імені держави без врегулювання питань на законодавчому рівні неприйнятне.

Представники РНБО зазначили, що необхідності в додаткових інституціях щодо реалізації державної санкційної політики немає, оскільки вся інформація з цього питання включена до Державного реєстру санкцій. Сторінка «Міжнародні спонсори війни» на сайті НАЗК переадресовуватиме на вебсайт Державного реєстру санкцій.

Нагадаємо, виробляє Domestos, Axe, Rexona, Dove: британську компанію визнали спонсором війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар